3 k. butas

Moderniame daugiabutyje Klaipėdos centre parduodami nauji 3 kambarių butai. Butų plotai 59,24kv.m., 63,47kv.m., 63,72kv.m., 70,50kv.m.

Iš buvusio Klaipėdos Universiteto bendrabučio po išgriovimo ir išvalymo liko tik pamatai ir laikančios konstrukcijos su švariom perdengimo plokštėm. Įrengiami butai pilnai atitinka naujos statybos butų lygį.

Didžiausią dėmesį skyrėme kokybei , todėl pastate ir racionaliai išplanuotuose butuose pritaikytos inovacijos ir naujos statybų technologijos. Namo geoterminė šildymo sistema ir saulės elektrinė ant stogo, grindinis individualiai valdomas šildymas patalpose maksimaliai sumažins išorinį energijos poreikį.Visi butai su inovatyvia vėdinimo sistema užtikrinančia kokybišką orą Jūsų bute. Name montuojami nauji modernūs liftai.

Pietvakarinėje pastato pusėje įrengiama atitverta privati automobilių parkavimo aikštelė, pusrūsyje – sandėliukai dviračiams.

Didelis dėmesys bus skiriamas teritorijos apželdinimui, gėlynų, vaikų žaidimo aikštelės įrengimui.

Butai parduodami tiek su daline apdaila tiek su pilna apdaila naudojant tik kokybiškas apdailos medžiagas ir vonios įrangą.

Rezervavusiems butus iki apdailos pradžios, bus galimybė dalį medžiagų bei interjero spalvas suderinti su interjero dizaineriu. Dabar rezervavę butus galės įsikurti jau šiemet.

Strategiškai puiki vieta: tik 100 m nuo Taikos pr. gatvės padės saugiai ir lengvai Jūsų vaikams ir Jums susisiekti su bet kuria miesto dalimi tiek viešuoju transportu, tiek pėsčiomis. Iki artimiausio prekybos pasažo "Vėtrungė" - 50 m, p/c Akropolis - 800m, Klaipėdos senamiesčio turgaus - 1,5 km, Naujosios Smiltynės perkėlos - 1 km.

 

 

SUSISIEKITE

Strategiškai puiki vieta tik 100 m nuo Taikos pr. pagrindinės gatvės padės saugiai ir lengvai Jūsų vaikams ir Jums susisiekti su bet kuria miesto dalimi tiek viešuoju transportu tiek pėsčiomis, iki artimiausio prekybos pasažo "Vėtrungė" 50 m, p/c Akropolis 800m, Klaipėdos senamiesčio turgaus 1,5 km, Naujosios Smiltynės perkėlos 1 km.